Три вантажівки стартували одночасно з пункту А і фінішували одна за одною через рівні проміжки часу

у пункті В. Швидкість першої з них 60км/год. останьої - 30км/год. Знайдіть швидкість вантажівки, що фінішувала другою.

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Вика.
1) 60-30=30 км/год різниця у швидкостях першої та третьої
2) 30:2=15 км/год різниця у швидкості між двома ближчими вантажівками
3) 30+15=45 км/год швидкість другої вантажівки
або 60-15=45 км/год