Қожанасырдан жасын сұрағанда ол "осыдан 18 жыл бұрын мен əйелімнен 3 есе үлкен едім ал қазір менің

əйелім меннен 2 есе кіші" депті. қожанасыр нешедеа)82б)78в)84г)76д)88

Ответы на вопрос

Отвечает Новожилов Александр.
(x-18)/(y-18)=3
x/y=2
x=2*y
(2y-18)/(y-18)=3
2y-18=3*(y-18)
2y-18=3y-54
2y-3y=-54+18
-1y=-36
y=-36/(-1)
y=36 лет жене сейчас
x=2*36=72  года мужу сейчас