Катер пройшов відстань між пристанями за течією річки за 2 год., а назад - за 3 год. Знайдіть

швидкість катера, якщо швидкість течії річки 2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Матрохин Сергей.
3*(х-2)=2*(х+2)
3х-6=2х+4
3х-2х=4+6
х=10км/год - швидкысть