У описаного 4 кутника , 3 сторони = 2м 3м 4м . Якою може бути довжина невідомої сторони? 1м 3м 5м 7м


Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Аня.
У описаного чотирикутника суми протилежних сторін рівні.
Нехай х - невідома сторона
2+4=3+х
х=6-3
х=3(м) - невідома сторона
Отвечает Балыкина Марина.
У описаного чотирикутника суми протилежних сторін рівні. 
Нехай х - невідома сторона
2+4=3+х
х=6-3
х=3(м) - невідома сторона
БЛАГОДАРИТЕ ТОГО КТО КОММЕНТАРИЙ НАПИСАЛ