1 Знайдіть корені рівняння lg(x^2+3x+4)=lg4 Дайте повний розв'язок 2 (1/2)^x^2+x-2 >=4^x-1 3

Обчисліть об'єм піраміди, основою якої є прямокутник із сторонами 4 дм і 3 дм, а кожне бічне ребро дорівнює 6,5 дм Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Кривой Ваня.
Lg(x² + 3x +4) = lg4
    x² +3x + 4 = 4
    x² +3x =0
1)  x=0                          2) x=-3
Проверка.
Устная проверка показала, что оба корня подходят.