Пожалуйста решите задачу.Город має форму прямокутника,довжина якого 240 м,а ширина вчетверо

менша.1/4 площі города зайнята овочами а решта картоплею.Яка площа городу зайнята картоплею?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурлаков Никита.
240:4=60 ширина поля
240×60=14400 площа поля
14400×1/4=3600 поле зайняте овочами
14400-3600=10800 площа поля з картоплею