На трьох полицях стояло 640 книг. На першій і другій було 426 книг, а на другій і третій - 397

книг. Скільки книг стояло на кожній полици?

Ответы на вопрос

Отвечает Зяблицев Дима.
640-426=214 книг на третій полиці
640-397=243 книги стояло на першій полиці
426-243=183 книги стояло на другій полиці
==============================