Між учнями шостого класу поділили порівну 84 мандарини та 56 апельсинів. скільки учнів у класі,

якщо відомо, що їх більше ніж 25.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюхов Тимур.


84 = 2 * 2 * 3 * 7

56 = 2 * 2 * 2 * 7

НОД (84; 56) = 2 * 2 * 7 = 28 - наибольший общий делитель

84 : 28 = 3 мандарина

56 : 28 = 2 апельсина

В классе 28 учеников. Каждому досталось 3 мандарина и 2 апельсина.

Ответ: у класi 28 учнiв.