Хазяїн порахував що корова має вартість у 4 рази більше ніж собака, а кінь у 4 рази дорожче, ніж

корова. Тому коли йшов з міста на ярмарок, захопив з собою 2000грн. На ці гроші він вкупив 1 собаку, 2 корови, і коня. Скільки кошьує кожна тварина?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Катя.

собака пусть будет х

корова 4*х, а две коровы 2*4х=8х

лошадь будет 4*4х=16х

всего 2000

х+8х+16х=2000

25х=2000

х=2000:25

х=80 - стоит собака

80*4=320 стоит 1 корова

320*2=640 стоит 2 коровы

640*4=1280 стоит лошадь