У магазині є 210кг,крупів.Рис становить 1/3 всіх крупів,пшоно-1/7,а решту-гречка.Скільки кілограмів

гречки є у магазині

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Никита.
1) 210* \frac{1}{3}= \frac{210}{3}=  70 (кг) - рис

2) 210* \frac{1}{7}= \frac{210}{7}= 30 (кг) - пшоно

3) 70 + 30 =100 (кг) - рис і пшоно разом

4) 210 - 100=110 (кг) - гречка

Відповідь: у магазині 110 кг гречки.