У 840кг готовои ягиднои карамели одну сему всиеи масы становить ягоды,одну четверту-молоко,а

решту-цукор.Скилькы килограмив цукру выкористалы для приготування карамели?Решыте пожалуста прям сейчяс нужно.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.

1)скільки  кг становлять ягоди?

840:7=120 кг

2)скільки кг становить молоко?

840:4=210 кг

3)скільки кг становлять ягоди і молоко разом?

120+210=330 кг

4)скільки використали цукру?

840-330=510 кг

перевірка: 120+210+510=840 кг карамелі всього