У їдальні було 100 л молока. 1/5 частину молока витратили на сніданок,а решту розлили в білони,по

4л у кожни. Скільки бідонів заповнили молоком?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Стас.
1)100*1/5=20 (л)-витратили молока на сніданок
2)100-20=80(л)-залишилось молока 
3)80:4=20(б)
відповідь:20 бідонів заповнили молоком