/майстер пропрацював 6 год, що становить 2/3 усього робочого дня. яка тривалість робочого дня

майсера?

Ответы на вопрос

Отвечает Дудь Андрей.
6 годин - 2/3 х годин - 3/ 3 або 1 6: 2/3= 6*3/2= 3*3= 9 годин