Ребро куба зменшили на 10 сантиметрів і отримали куб ,обєм якого дорівнює 8 дм у кубі.Знайдіть обєм

першого куба.

Ответы на вопрос

Отвечает Перевозчикова Оля.
Все верно 27 дм3
......
Отвечает Шигапова Ралина.
V=2*2*2=8м в кубе
V=3*3*3=27см в кубе
V=10*10*10=1000дм в кубе