Допоможуть розв'язати задачу:. У першому цеху робітники за одну годину збирають 10 велосипедів, в в

другому - 11. За скільки годин зберуть 63 велосипеди робітники двох цехів

Ответы на вопрос

Отвечает Кабаева Вероника.
1. 63*10=630
2. 62*11=693
3. 630+693=1,323
Отвечает Довбня Анна.
11+10=21    63 подiлити на 21=3     отже за 3 жня