Знайдіть площу бічної поверхні прямої чотирикутної призми, в основі якої лежить ромб з діагоналями

12 см і 16 см, а бічне ребро дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Горлаченко Амалия.
S = (12 + 16) * 10 =28 * 10 = 280 cm^2