У червоній папці 150 аркушів паперу, а в зеленій - удвічі більше, а в блакитній- у 3 рази менше,

ніж у червоній. На скільки аркушів у зеленій папці більше, ніж у блакитній

Ответы на вопрос

Отвечает Картабай Куралай.
1)150•2=300 арк - в зеленій
2) 150:3=50 арк - в блакитній
3) 300-50=250 арк - на стільки у зеленій папці більше, ніж у блакитній
Відповідь: на 250 аркушів більше.
Отвечает Шарапова Азалия.
У зеленій папці 150*2=300,у блакитній 150:3=50,значит в 300-50=250