периметр прямокутника дорівнює 14,8 дм,одна з його сторон на 4,2 дм менша за другу(х)Знайти сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Евгений.

нехай менша сторона х,тоді більша х+4,2 Складемо рівняння

х+х+4,2=14,8:2

2х+4,2= 7,4

2х=7,4-4,2

2х= 3,2

х=3,2:2

х= 1,6 дм менша сторона

1,6+4,2= 5,8 дм більша сторона

перевірка (1,6+5,8)*2= 14,8 дм периметр

Отвечает Хмелевский Кирилл.

Одна сторона - х, інша - (х-4,2)см.Так як периметр - це сума довжин всіх сторін, то маємо рівняння:

2(х + (х-4,2)) = 14,8

2х +2x - 8.4 = 14.8

4х = 23.2

x = 5.8

Отже, одна з сторін дорівнює 5.8 см, а інша - (5.8 -4,2) =1,6см. 

P = 2(5.8+1.6)=14.8