Дві бригади можуть виконати завдання за 8 год.За який час виконає це завдання перша бригада якщо

друга за 12 год

Ответы на вопрос

Отвечает Вятский Лев.
Будемо важати всю роботу за 1,тому
1)1:8=1/8 продуктивність обох бригад
2)1:12=1/12 продуктивність другої бригади
3)1/8-1/12=1/24 продуктивність першої бригади
4)1:1/24=24 години
=========================================