Який час показує годинник, якщо відпочатку доби минуло в 7 разів більше, ніж залишилось до кінця

доби?

Ответы на вопрос

Отвечает Ширков Никита.
В сутках 24 часа. берём соотношение х и 7х. х+7х=24. 8х=24. х=3. 7х=7×3=21.
ответ: 21:00