Мама Кенга не купила крихітці Ру плитку шоколаду за 2 грн. На ранок крихітка Ру переконала маму

купити ій шоколад, але вартість його за ніч збільшилась на 25 %. Скільки доведеться тепер заплатити мамі за плитку шоколаду?

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.
100+25=125% - стала стоимость шоколадки
2 грн. -100%
х грн. - 125%
х=2*125/100=2,5 грн=2 грн. 50 коп.