Обчисли периметр прямоетника, якщо його доажина 6 см,а ширина вдвічі коротша.


Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.
6:3=2 см ширина
Р= 2(а+в)= 2(6+2)=16 см²