Магазин продав 5 пляшок соку по 2 л. в кожній та одну трилітрову банку соку. Скільки всього літрів

соку прдали у магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Рейникова Ксюша.
5*2+3=13 литров сокапродали в магазине
Отвечает Глазкова Полина.
1) 5 * 2 = 10 (літрів) в 2л банках
2) 10 + 3 = 13(літрів)
Відповідь: 13 літрів соку продали в магазині