Запиши кожне з чисел, як суму розрядних доданкыв. 373=499=160=


Ответы на вопрос

Отвечает Масюк Христина.
Напевно так 
373=300+70+3 , 499=400+90+9 , 160=100+60.
Отвечает Виноградова Александра.
300+70+3
400+90+9
100+60