Гончар виготовив 27 горщикив и 23 вази.писля випалювання в печи 6 виробив потртскалося.скильки

виробив залишилося писля випалювання?

Ответы на вопрос

Отвечает Вертянкин Ваня.
27+ 23=50. 50-6=44. Ответ: 44 вироба зашилося
Отвечает Умникова Анастасия.
(27+23)-6 = 44 вироба залишилося