ДОВЖИНА ВІДРІЗКА АВ ДОРІВНЮЄ12 СМ. ЧОМУ ДОРІВНЮЄ 3 4 ЦЬОГО ВІДРІЗКА


Ответы на вопрос

Отвечает Пучеглазова Дарья.
1)12:4=3(см.)
2)3*4=12(см.)