Після того як на будівництві використали 1670 кг цвяхів залишилось на 480 кг цвяхів більше ніж

використали. скільки кілограмів цвяхів було на будівництау

Ответы на вопрос

Отвечает Тимеркаева Ангелина.
1)1670+480=2150(кг)- цвяхів залишилось;
2) 1670+2150=3820(кг)- цвяхів було на будівництві.