Автомобіль їхав 5 год зі швидкістю 61 км/год і 7 год зі швидкістю 73 км/год. Знайдіть середню

швидкість автомобіля протягом усього шляху пж

Ответы на вопрос

Отвечает Василюк Вероніка.
61*5=305 (км) проехал за 5 ч
73*7=511 (км) проехал за 7 ч
305+511=816 (км) проехал
5+7=12 (ч) ехал
816:12=68 (км/ч)
ответ: средняя скорость 68 км/ч