1)Для виготовлення 8кг крохмалю використали 48кг картоплі.Скільки кілограмів крохмалю можна

одержати з 30кг картоплі?2)Склади і розвяжи задачу,обернену до першої,відповіддю якої буде число 30.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллина Сагдана.

 1) 48:8=6(кг) картоплi треба на 1 кг крахмалю

2) 30:6=5(кг) крохмалю можна одержати

 

Для виготовленя8ккг крахмалю використали 48кг картоплi. Скiльки потребуеться кг картоплi щоб одержати 5 кг крахмалю?

1) 48:8=6(кг) картоплi треба на 1кг крахмалю

2)  6*5=30( кг) картопi потребуеться