Помогите решить задачку!!!У скiльки разiв об'эм куба з ребром 32см менший за об'эм прямокутного

паралелепiпеда з вимiрами 16,96 i 64 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерко Іван.

V куба=а^3

V куба=32*32*32=32768(cм3)

V парал.=авс

V парал. = 16*96*64 =98304(см3)

98304:32768=3

Відповідь: у 3рази об'єм куба менший