Набір із 6 чашок коштує 240 грн. Скільки коштують 4 такі чашки? Допоможіть зробити коротку умову!


Ответы на вопрос

Отвечает Прудаев Никита.
1)240:6=40 - 1 чашка
2) 40*4=160 - 4 чашки