У 840 кг. готової ягiдної карамелi 1/7 всiєЇ маси становлять ягоди, 1/4 - молоко, а решта - цукор.

Скiльки кiлограмiв цукру використали для приготування карамелi?

Ответы на вопрос

Отвечает Киргизова Даша.

1)840/7=120(КГ)Ягоды

2)840/4=210(кг)молоко

3)840-(120+210)=510(кг)цукру

Отвечает Лис Яна.

840/7=120

840/4=210

120+210=330

840-330=510