Хоккей қақпасының ені 1,8 м, биіктігі 1,2 м. Хоккей қақпасының ауданын табыңдар. Көмектесіңдерші

өтінемін!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Лизка.
S=a*b S=1,8*1,2=2,16