Найменше двоцифрове число помнож на 3. Як зміниться добуток, якщо один із множників збільшити в 10

разів.

Ответы на вопрос

Отвечает Филенко Яна.
Добуток зміниться у стільки разів, у скільки зміниться один з множників. Це стосуеться всіх чисел, а не тільки найменшого двоцифрового.

10*3=30
якщо один з множників, 10 або 3, збільшити  10 разів:
10*10*3=300
10*3*10=300
Тобто добуток у даному 
випадку збільшиться в 10 разів