Подайте у вигляді суми розрядних доданків число: 1)34729 2)478254 3)23487901


Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Юлия.

1) 34 729 = 3 * 10 000 + 4 * 1 000 + 7 * 100 + 2 * 10 + 9 * 1

2) 478 254 = 4 * 100 000 + 7 * 10 000 + 8 * 1 000 + 2 * 100 + 5 * 10 + 4 * 1

3) 23 487 901 = 2 * 10 000 000 + 3 * 1 000 000 + 4 * 100 000 + 8 * 10 000 + 7 * 1 000 + 9 * 100 + 0 * 10 + 1 * 1