У першому вагоні електропотягу їхало на 42 пасажири більше, ніж у другому. На зупинці з першого

вагону вийшло 39 пасажирів. Скільки пасажирів має увійти, щоб у ньому стало на 25 пасажирів менше, ніж у першому?

Ответы на вопрос

Отвечает Звеков Андрей.
42-39=3(пас.) - стало більше у першому
25-3=22(пас.) -має увійти