Сумма двух чисел равна 77, разность этих чисел равно 15. Найдите эти числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анастасия.

{x+y=77  =>{x=y+15        =>{x=y+15        =>{x=77-31=46
{x-y=15       {y+15+y=77      {y=62/2=31        {y=31

Отвечает Зубова Ксюха.

Нехай х- це перше число, тоді у- друге. Маємо х+у=77, х - у=15.
Виразимо х через у (х=15+у), підставимо цю рівність у перше рівняння, маємо: (15+у)+у=77
у=77-(15+у)
у=77-15-у
у=62-у
у+у=62
2у=62
у=31
Знаючи чому дорівнює у ми можемо знайти х. Підставляємо значення у в рівняння х=15+у
х=15+31
х=46
Відповідь: перше число 46, друге 31