Задача. Швидкість руху катера за течієюріки 18 км/ год, а проти течіі ріки- 12 км/год. Знайди

швидкість течіі ріки й власну швидкість катера.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушка Андрей.
1) Vтеч.=(Vпо теч.-Vпр. теч.):2
     (18-12):2=6:2=3 км/год.- скорость течения реки.
Ответ: 3 км/год.

2) способ:
    х+12=18-х
    2х=18-12
    2х=6
    х=6:2
    х=3 км/год.