Дітям до класу принесли дві пачки підручників з математики по 10 штук у кожній і ще 8 підручників.

Скільки підручників з математики отримали третьокласники?

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.
2 пачки, по 10 штук , це 2*10 = 20, ще + 8 , = 2*10+8=28 підручників