Довжина прямокутника дорівнює 8 см а ширина становить 1/4 частина довжини.пободуй прямокутник


Ответы на вопрос

Отвечает Колошук Тима.
           довжина 8 см, ширина 2 см. периметр Р=2(8+2)=2*10=20 (см