У бочці 18 літрів води.Мають два відра по 7 літрів кожне та черпак об'ємом 4 літри.потрібно в кожне

відро налити по 6 літрів води.як це зробити???

Ответы на вопрос

Отвечает Кременецкий Вадик.
1) 18×7=126(л)
2)4×6=24(л)