Як зміниться частка, якщо ділене збільшити у 6 разів, а дільник зменшити у 6 разів?


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.
Делимое былох,стало 6х
Делитель был у,стал у/6
Частное было х/у,стало 6х:у/6=6х*6/у=36х/у
36х/у:х/у=36х/у*у/х=36
Частное увеличилось в 36 раз
Отвечает Татаринов Александр.
Якщо ділене збільшити у 6 разів, частка збільшиться в 6 разів
Якщо дільник зменшити у 6 разів, частка збільшиться в 6 разів
Значить разом частка збільшиться в 36 разів