В одній папці 17 електронних файлов,а в іншій 19.загальний розмір файлів в обох папках 7308 Мб.який

розмір окремо кожної папки.

Ответы на вопрос

Отвечает Пернебек Айбек.
17+19=36 всього в папках
7308:36=203 мб розмів одного файла
17*203=3451 мб розмір першої папки
19*203=3857 мб розмір другої папки
==================