Довжина прямокутника 12 см,а ширина на 4 см меньша. Знайдіть площу прямокутника,обчисліть його

периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Цепляева Дарья.

12-4=8 см ширина
12*8=96 см кв площа
2*(12+8)=2*20=40 см периметр