Купили 3,8кг вишень по 4,25грн за килограм і 5,4кг суниць по 6,85грн за кілограм.За які ягоди

заплатили більше і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сух Вадім.
1)3,8*4,25=16,15(грн)-заплатили за вишни 2)5,4*6.85=36,99(грн)-заплатили за сун.3)36,99-16,15=20,84(грн)ризниця.ответ:За суницю заплатили  бильше на 20,84 грн