У спортивний табір прибуло 24 футболісти а волейболістів-у 3 рази менше На скількі більше прибуло

футболістів ніж волейболістів

Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Стас.
1)24/3=8(в) 2)24-8=16(ф)

Отвечает Орлюков Серый.
24 : 3 = 8 - волейболістів
24 - 8 =16 - 
На стількі більше футболістів