Задача:перший оператор комп ютерного набору може набрати текст за 40 хвилин,а другий-за 60 хв.За

скільки хвилин вони наберуть цей текст,працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Геля.
РЕШЕНИЕ СМОТРИ НА ФОТОГРАФИИ

Отвечает Савчук Михаил.
Швидкість 1-го оператора - 1/40 (роботи за хвилину), 2-го -  1/60 (роботи за хвилину), тоді їх спільна швидкість: 1/40+1/60=5/120=1/24. тобто разом вони виконають роботу за 24 хвилини