Для художньоі школи купили 43 набори акварельних фарб по 20 тюбиків у кожному наборі й ще 43 набори

по 6 тюбиків. скільки всього тюбиків з акварельними фарбами придбали для художньоі школи.

Ответы на вопрос

Отвечает Приловский Саня.
Получается-43*20+43*6=1118 как-то так
Отвечает Князева Алина.
43*20=860( т.)-купили
43*6=258(т.) фарби купили
860+258=1118(т.)-купили всього
Відповідь: 1118 тюбиків фарби купили всього.