Периметр прямокутника дорівнює 312 см. Знайдіть його площу, якщо одна сторона прямокутника в 11

разів менша від іншої сторони?

Ответы на вопрос

Отвечает Берчук Коля.
2*(11х+х)=312
12х=156
х=13 - одна сторона
13*11=143 - другая сторона 
S=143*13=1859
Ответ 1859
Отвечает Ботвинко Владислав.
1 часть-меньшая сторона, 11 частей-большая
312:2=156 - сумма двух сторон
11+1=12 частей всего
156:12=13 см-меньшая сторона
13*11=143 см-большая сторона
143*13=1 859 см² - площадь