Подскажите условие задачи ремонтна бригада мала полагодити за рік 875 ліфтів за перше півріччя

відремонтували 477 а за друге 513ліфтів на скільки більше ліфтів відремонтували ніж передбачалося

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Ксения.
Вот так ??
1)477+513=990 (л)-всего отремонтировали

2)990-875=105 (л)-больше отремонтировали